ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Την Πέμπτη 12 Μαρτίου 2015  και ώρα 7 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί ομιλία στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης με θέμα "Διαταραχές πρόσληψης τροφής: Ψυχογενής ανορεξία - Ψυχογενής βουλιμία" από τους:
•    Αναγνωστόπουλο Δημήτριο, Επίκουρο Καθηγητή Παιδοψυχιατρικής Ιατρικής Σχολής Πανεπιστημίου Αθηνών
•    Παπαμίκο Βασίλειο, Νοσοκομειακό Διαιτολόγο ΓΝΑ - Κοργιαλένειο Μπενάκειο

Η ομιλία εντάσσεται στο πλαίσιο του Προγράμματος Αγωγής Υγείας "Διατροφή και Ψυχολογία" του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης με υπεύθυνη καθηγήτρια την κ. Μπελεσιώτη Κωνσταντίνα και απευθύνεται στους γονείς/κηδεμόνες, στους εκπαιδευτικούς, στους μαθητές και σε κάθε ενδιαφερόμενο.

Η παρουσία σας θα μας δώσει ιδιαίτερη χαρά.

ΔΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ