1. Η Κορδονούρη Αικατερίνη, Υπεύθυνη ΣΕΠ του ΚΕΣΥΠ Καλλιθέας, θα συμμετάσχει με εισήγηση της σχετικά με το νέο σύστημα εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση αλλά και τη συμβολή της Συμβουλευτικής και του Επαγγελματικού Προσανατολισμού στην προσωπική & κοινωνική ανάπτυξη των εφήβων μαθητών/τριών, στην ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση που διοργανώνει η Διευθύντρια του 1ου ΓΕΛ Καλλιθέας κα Χαραλαμποπούλου Άννα, για τους γονείς & κηδεμόνες  του Λυκείου αύριο το απόγευμα,  30/09/2015 & ώρα 18.30 μ,μ, στο χώρο του Λυκείου.
  2. Η Κορδονούρη Αικατερίνη, Υπεύθυνη ΣΕΠ του ΚΕΣΥΠ Καλλιθέας, θα συμμετάσχει με εισήγηση της σχετικά με το νέο σύστημα εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση αλλά και τη συμβολή της Συμβουλευτικής και του Επαγγελματικού Προσανατολισμού στην προσωπική & κοινωνική ανάπτυξη των εφήβων μαθητών/τριών, στην ενημερωτική-επιμορφωτική συνάντηση που διοργανώνει η Διευθύντρια του 6ου ΓΕΛ Ν. Σμύρνης, κα Τσίγκα για τους γονείς & κηδεμόνες  της Α΄ Λυκείου,  στις 07/10/2015  το απόγευμα στο χώρο του Λυκείου.

Κορδονούρη Κατερίνα

ΚΕΣΥΠ Καλλιθ