word

1.       Υλοποίηση δράσεων ομαδικής Συμβουλευτικής-ΣΕΠ βιωματικού χαρακτήρα από την Υπεύθυνη ΣΕΠ του ΚΕΣΥΠ Καλλιθέας, Κορδονούρη Αικατερίνη σε συνεργασία με το Διευθυντή του του 3ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Σμύρνης  κο Κλαδάκη, με στόχο τη διευκόλυνση της μετάβασης από το Δημοτικό στο Γυμνάσιο, στις 04 & 05/05/2015 στους μαθητές/τριες της  ΣΤ΄ Τάξης. Οι δράσεις θα ολοκληρωθούν με Ημερίδα που διοργανώνουν το 3ο & 13ο Δημοτικό σχολείο Νέας Σμύρνης στις 06/05/2015, στις 18.00 μ.μ.  το απόγευμα με θέμα τη διαδικασία της μετάβασης από το Δημοτικό στο Γυμνάσιο και αποδέκτες  γονείς, εκπαιδευτικούς & λοιπούς φορείς της τοπικής & ευρύτερης κοινωνίας.

2.       Υλοποίηση δράσεων ομαδικής Συμβουλευτικής-ΣΕΠ βιωματικού χαρακτήρα από την Υπεύθυνη ΣΕΠ του ΚΕΣΥΠ Καλλιθέας, Κορδονούρη Αικατερίνη σε συνεργασία με τη Διευθύντρια  του 12ου Δημοτικού σχολείου Νέας Σμύρνης, κα Γραμματικού, με στόχο τη διευκόλυνση της μετάβασης από το Δημοτικό στο Γυμνάσιο, στις 18 & 19/05/2015 στους μαθητές/τριες της  ΣΤ΄ Τάξης.

Κορδονούρη Κατερίνα

ΚΕΣΥΠ Καλλιθέας