Αγαπητοί συνάδελφοι σας ενημερώνουμε για την ΑΝΑΒΟΛΗ του προγραμματισμένου για αύριο, Δευτέρα 9 Μαρτίου, επιμορφωτικού εργαστηρίου παρουσίασης του Ευρωπαϊκού Εκπαιδευτικού Προγράμματος Ευαισθητοποίησης Μαθητών για την Ενδοσχολική Βία και τον Εκφοβισμό: «Pr.E.P.E.I.»

ΓΙΑΤΙ: Αντιλαμβανόμαστε τη σημασία της πρόληψης και των μέτρων που κρίνονται αναγκαία για τον περιορισμό της διασποράς του κορονοϊού και την ευθύνη που αναλογεί σε κάθε ένα πολίτη (ιδιαίτερα τους επαγγελματίες υγείας και εκπαίδευσης) επί ζητημάτων που αφορούν στη δημόσια υγεία.

Ευελπιστούμε πάντα σε συνεργασία με το "Χαμόγελο του Παιδιού", να καταστεί δυνατή η υλοποίησή του σε νέα ημερομηνία για την οποία θα ενημερώσουμε σχετικά.

Μάρα Δρακοπούλου

Υπεύθυνη Αγωγής Υγείας ΔΔΕ Δ΄Αθήνας